Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2283

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
BERRY Stín lesa

  

Narozena:28.5.2011

     

Otec:
Attis z Valdeckého lesa

                   Matka:
Asta Pektorův statek

 

Barva: plavá Výška:  
DKK:   DKL:  

 

 

Chovatel: Jiří Schneider

Povaha: Berry je zatím taková neřízená střela. Je neskutečně akční. Vypadá to, že se nikdy nezastaví, nikdy není rozespalá. Zkrátka je vždy připravena k jakékoliv akci. Ničeho se nebojí a za kus "žrádla" udělá cokoliv. Zatím se mi ji podařilo utahat jen jednou - po 6ti hodinách na cvičáku, konečně odpadla a 2 hodiny spala. Hned po té, byla opět plná energie. Na cvičáku dostala přezdívku Turbo, což, myslím, hovoří za vše. Její až neskutečná aktivita zřejmě souvisí i s její neskutečnou žravostí. V současnosti jsme takřka na dvojnásobku její denní dávky granulí a přesto slýchávám: "dejte tomu psu najíst, je hrozně vychrtlá".

Už teď, stejně jako Asta, zbožňuje všechny děti. Jen se musí hlídat, aby jim ve svém nadšení nechtíc neublížila. Naši kluci vždy jásají, když se jim podaří Berry pohladit. Od Asty jsou zvyklí, že se zastaví, případně si lehne a nechá se hladit. Berry běhá okolo a rozhodně se jen kvůli pohlazení nezastaví.

Berry je v době, kdy píši tyto řádky, teprve necelých 5 měsíců. Na celkové hodnocení její povahy je tedy ještě brzo. Zatím vyniká zejména její aktivita, učenlivost a přátelský přístup ke všem, i když již začíná hlídat.
 

 

 

Bonitace Asta Pektorův statek Rodokmen Asta Pektorův statek Výstavy Asta Pektorův statek Zkoušky a závody Asta Pektorův statek Svod Asta Pektorův statek

 

 

 

       
       
       
 
Fotogalerie Berry

  

Zpět na naši psi